ביטוח נסיעות לחול – לעשות את זה נכון

יש מה לדעת על ביטוח נסיעות לחול כדי לא לעשות טעויות

נסיעה לחול היא דבר כיף ומהנה, שכולם מייחלים לו ומרביתנו גם מיישמים אותו לפחות אחת לשנה כדי לתת קצת לנפש, כדי לשבור את השגרה וכדי לחוות עולמות אחרים הרחק ממקום המגורים הקבוע שלנו. יחד עם זאת, נסיעה לחול הוא גם מהלך שגורם לנו להרגיש מעט פחות בטוחים, הרחק ממערכת הבריאות העומדת לרשותנו יום יום, הרחק מהמשפחה והחברים, הרחק מהשפה והתרבות, נמצאים במקום זר לחלוטין, ובדרך כלל גם מעורבים בהרבה עשייה, שיכולה להגדיל, ולו במעט, את הסיכון הבריאותי שלנו.

מגוון רחב של כיסויים לאירועים ביטוחיים

בדיוק עבור מצבים אלה ישנו ביטוח נסיעות לחול, שמעניק לנו מגוון רחב של כיסויים החל מביטוח בריאות למשך השהות שלנו מעבר לים וכלה בביטוח של הכבודה, אובדן מזוודות, גניבה וכדומה, הכל בהתאם לפוליסה שאנו בוחרים. ביטוחים אלה מבוססים על מודלים שונים של יישום, ובמקרים רבים נדרש מכם, המבוטחים, להוציא כסף מכיסכם, לעיתים סכומים לא קטנים בכלל, עם הבטחה שברגע שתחזרו לארץ תוכלו להגיש תביעה לחברת הביטוח המבטחת, ולקבל את כספיכם בחזרה.

מודלים חדשים לייעול עולם הביטוחים לחו”ל

כיום, ישנו מודל חדש המוצע על ידי חברת פספורט קארד  ( passportcard ), מודל שעושה את החיים הרבה יותר קלים עם ביטוח נסיעות . על פי מודל זה, לפני שאתם יוצאים מהארץ, ממש בשדה התעופה, תוכלו לקבל כרטיס מגנטי בהתאם לפוליסת ביטוח הנסיעות שעשיתם. מרגע שתגיעו לחו”ל, כל תקלה וכל בעיה שתתעורר תקבל את פתרונה במהירות וביעילות, מבלי שתצטרכו להוציא שקל מכיסכם. אבדו המזוודות בשדה התעופה, ואתם זקוקים בינתיים לבגדים חליפיים? מתקשרים למוקד של פספורטכארד, הכרטיס שלכם מוטען בסכום כסף, ואתם יכולים לעשות בו שימוש כדי לקנות לעצמכם קצת בגדים בינתיים.

רכישת פוליסת ביטוח מהחברה חזקה ואיתנה שתעניק לכם בטחון מלא

הדברים נכונים כמובן עבור כל שלל הכיסויים הנכללים במסגרת ביטוח נסיעות לחול. מעבר לפספורטכארד, ישנם מודלים שונים ופוליסות שונות המוצעות על ידי חברות ביטוח, והדבר החשוב מבחינתכם הוא להקפיד על כך שאתם רוכשים את הפוליסה מחברה רצינית, איתנה וכדאי שתהיה גם מומלצת. כאמור, להיות בחו”ל זה כיף גדול, אבל זה גם סוג של דאגה, וכשאתם בחו”ל, אתם רוצים מינימום דאגה ומקסימום בטחון. ככל שהפוליסה שתרכשו תהיה איכותית יותר, אמינה יותר ומהימנה יותר, כך תוכלו להרגיש בטוחים יותר, וכך גם תוכלו להתנהל בצורה נכונה יותר בשעת הצורך, אם תתעורר.