ביטוח נסיעות – למה זה כל כך חשוב?

חשוב לזכור שבחו”ל אין לנו אזרחות ואין לנו כל ביטוח

ישראל היא מדינה שאזרחיה נהנים מביטוח בריאות ממלכתי, כשכל אזרח מבוטח במסגרת חוק הביטוח הלאומי, וכל אזרח יודע שבכל סיטואציה רפואית אליה יקלע, הוא יזכה לטיפול רפואי הולם בכל תנאי. עד כמה שזה נשמע טריוויאלי, ישנן מדינות רבות שאזרחיהן אינם נהנים מהפריבילגיה הזאת. את הטריוויאליות הזאת מאבדים לחלוטין כאשר יוצאים לנסיעה בחו”ל, שם אין לנו כל ביטוח, ושם אנו כלל לא אזרחים, תהיה המדינה אשר תהיה.

ליהנות מביטוח מלא גם מחוץ לגבולות המדינה

בנוסף לכך, נסיעה לחו”ל, עד כמה שמדובר במהלך של כיף והנאה, היא גם פעולה שיוצרת עבורנו סיכונים רבים יותר מהסטנדרט. הדברים נכונים במיוחד כאשר יוצאים לטיול טראק, טיול סקי, טיול אופניים, טיול ספורט אקסטרים או טיול במדינות עולם שלישי, אבל גם כשיוצאים לטייל ברחובות פריז או לונדון ונמצאים בפעילות מתמדת. במקרים כאלה, אך ורק ביטוח נסיעות יוכל לספק לנו את המענה הנדרש לנו בכל מקרה ביטוחי שיתעורר, בעודנו נמצאים בארץ זרה,הרחק מהחממה הישראלית לה אנו רגילים, הרחק מהמשפחה, החברים, השפה והתרבות.

התמודדות אפקטיבית עם מצבי ביטוח בחו”ל

אחרי שאמרנו את זה, ביטוח נסיעות עדיין יכול להיות כרוך בלא מעט בירוקרטיה, השתתפות עצמית והוצאה כספית שלנו, כשאת ההחזרים נוכל לקבל כשנחזור ארצה ונתבע בחזרה את כספינו. פתרון חדש של חברת פספורט קארד מאפשר לכם להתמודד עם מצבים ביטוחיים בצורה הרבה יותר יעילה ואפקטיבית, וזאת באמצעות כרטיס מגנטי שאותו אפשר להטעין בכסף על ידי התקשרות עם המוקד הארצי בישראל בכל רגע נתון, ולהעמיד לרשותכם את כל הכסף הדרוש לכם כדי להתמודד עם המצב.

אתם בוחרים את הכיסויים שמתאימים לכם

במסגרת הפתרון של ביטוח נסיעות פספורטכארד, תוכלו לבחור מה הם הכיסויים שאתם רוצים לכלול בפוליסה, חלקם הכרחיים בכל טיסה לחו”ל, וחלקם אופציונליים בהתאם לרמת הבטחון שאתם רוצים להרגיש ובהתאם לסוג הטיול שאתם עורכים. כך למשל, תוכלו לכלול גם ביטוח כבודה, כך שאם המזוודה שלכם אבדה, אם חברת התעופה אינה מוצאת אותה, או אם קרה כל דבר אחר שמונע מכם להגיע אל המזוודה שלכם, תוכלו לטעון את הכרטיס בכסף שאיתו תוכלו לרכוש בגדים ומצרכים בסיסיים שיאפשרו לכם להמשיך בטיול בצורה מושלמת.

כל סוגי אירועי הביטוח

הדברים נכונים כמובן גם לגבי אירועי ביטוח רפואיים, אירועי ביטוח בגין גניבה ועוד שורה ארוכה של כיסויים מהם תוכלו ליהנות במסגרת הפוליסה. כל שאתם צריכים לעשות הוא להרים טלפון למוקד הארצי, הכרטיס שלכם יוטען ולרשותכם יעמוד כסף מזומן איתו תוכלו לתת מענה לכל צורך שיתעורר במהלך הטיול.