פספורטקארד

להצעת מחיר ורכישת פספורטקארד חייג/י 072-3902143

הפוליסה המעודכנת של פספורטכארד, המותאמת לזמני מגיפה זמינה לרכישה לכל היותר 30 יום לפני מועד הטיסה המשוער.כל בקשה לרכישת ביטוח כפופה לכללי ההצטרפות של פספורטכארד, חיתום רפואי, ובהתאם לתנאי הפוליסה,


מהיום רק עם הכרטיס המגנטי של פספורטקארד שמשאיר את הכסף אצלך, ביטוח הנסיעות הראשון שמשלם במקום, בלי תביעות, בלי ניירת ובלי כאבי ראש!!!

כיסוי מלא להוצאות רפואיות במקרה חירום בחו”ל – גם כתוצאה מהידבקות
בקורונה )למעט מקרים מיוחדים שיתעדכנו בתהליך החיתום(.
• כיסוי להוצאות הארכת שהיה במדינת היעד עקב סירוב העלאה לטיסה מחשש
להידבקות בקורונה – תשלום באמצעות כרטיס ה- .PassportCard
• כיסוי לביטול נסיעה עקב אבחנה חיובית לנגיף הקורונה / אשפוז.
• שירות ייעוץ רפואי מרחוק Telemedicine מבלי לעזוב את חדר המלון
בארה”ב, אירופה, אנגליה, רוסיה, תאילנד, דרום אמריקה, ובאמצעות חדר
רופאים מישראל.
• אין צורך להוציא כסף מהכיס! כרטיס ה- PassportCard ישלם!
• פטור מלא מהשתתפות עצמית בעת תשלום הוצאות רפואיות בחו”ל באמצעות
כרטיס ה- .PassportCard

*לצפייה בתנאי פוליסת פספורטקארד

* כרטיס פספורטקארד לתשלום במקום של הוצאות רפואיות בחו”ל.
* פטור מהשתתפות עצמית, משלמים עבור שירותים רפואיים באמצעות כרטיס הפספורטקארד
* הטסה רפואית לישראל, בליווי צוות וציוד רפואי. פינוי אווירי ממקום האירוע.
* כיסוי במקרה של רעידת אדמה
* פיצוי מיוחד בגין אובדן ימי עבודה, עקב מקרי אשפוז.
* כיסוי מיוחד למקרים של ביטול פגישת עסקים.
* כיסוי מורחב למזוודות ורכוש – עד 2,500$.
* חדר רופאים טלפוני בעברית – 24 שעות ביממה.
* מוקד חירום וסיוע למבוטח ולבני משפחתו 24 שעות ביממה.
* צוות איתור וחילוץ בכוננות – 24 שעות ביממה (לזכאים לכיסוי).
* במקרים של איחור או אי הגעת מזוודות 150$ למשיכה מיידית במזומן.

Passportcard -Instravel רכישת ביטוח לחו"לעוד על Passportcard

Passportcard – פתרון ביטוח חדשני בנסיעות לחו”ל

אחד הפרמטרים המרכזיים לבחינת כל מוצר ביטוח, בין שמדובר על ביטוח רכב, בין שמדובר על ביטוח דירה ובין שמדובר על ביטוח בריאות או כל סוג אחר של ביטוח, הוא מתי בדיוק אתם מקבלים את הפיצוי המגיע לכם מהביטוח, והאם הביטוח מסייע לכם בזמן אמת, ולא בדיעבד. כך למשל, כאשר קורה משהו לרכב שלכם, ישנן חברות ביטוח שישלחו אתכם לתיקון, כשבינתיים אתם נאלצים לנסוע באוטובוס, וישנן חברות ביטוח שיעמידו עבורכם רכב חלופי באופן מיידי. כשמדובר על ביטוח נסיעות לחול, Passportcard הוא אולי פתרון ביטוח חדשני שמציע לכם את ההתמודדות הקלה והנוחה ביותר עם האירוע הביטוחי אליו נקלעתם, והוא עושה זאת על ידי כך שהוא מעמיד לרשותכם את הכסף הדרוש לכם להתמודדות זאת בזמן אמת. כאשר אתם קונים את פוליסת הביטוח של Passport Card, אתם זכאים לאסוף כרטיס מגנטי נטען בשדה התעופה ממש לפני העלייה למטוס, כרטיס שילווה אתכם לאורך כל הטיול. במקרה של אירוע ביטוחי, כל שאתם צריכים לעשות הוא להרים טלפון למוקד הארצי שפתוח מסביב לשעון, והכרטיס שלכם יוטען מיידית בסכום כסף קבוע מראש לכל אירוע ביטוחי, על מנת שתוכלו להתמודד עם המצב מבלי להוציא שקל מכיסכם, כפי שהיה קורה עם חברת ביטוח אחרת, ושאותו הייתם מקבלים חזרה רק אחרי הגשת תביעה מסודרת לחברת הביטוח.

Passport Card – מגוון סוגי כיסויים

כאשר אתם קונים פוליסת ביטוח נסיעות, אתם יכולים למעשה להגדיר את מגוון הכיסויים שתעניק לכם הפוליסה. כך למשל, אם אתם נוסעים לחופשת סקי, תוכלו לכלול גם ביטוח סקי שמכסה נזקים אופייניים לסוג זה של נופש בחו”ל. כמו כן, תוכלו להוסיף כיסויים אופייניים נוספים עבור נסיעות לחול בתנאים שונים. טיולי טראק, סקי, ספורט אקסטרים וכדומה ידרשו כיסויים מסויימים, בעוד שטיול בלונדון או פריז ידרוש כיסויים אחרים. פספורט קארד ישראל מאפשרת לכם לבחור כל כיסוי שתבחרו, ובכלל זה גם כיסוי על נזק לרכוש או כסף שלקחתם איתכם לחו”ל. אם במקרה המזוודה אבדה לכם, אם היא לא הגיעה ליעדה על ידי חברת התעופה, תוכלו להטעין את הכרטיס המגנטי של Passport Card בכסף, ולהשתמש בו על מנת לקנות קצת בגדים ומוצרים אישיים הדרושים לכם כדי להמשיך בטיול בצורה נוחה, וזאת כמובן, בתנאי שהכללתם בפוליסה את הכיסוי הנדרש. מעבר לכך, מציע לכם פספורטכארד כיסויים שקשורים בבריאות, בפציעות, בקיצור או ביטול נסיעה, באובדן כבודה וכדומה, ובכל אחד מן המקרים האלה, המאפיין המרכזי של מוצר זה, הוא היכולת להעניק לכם את כל הכלים הדרושים לכם כדי להתמודד עם הסיטואציה בצורה הטובה ביותר ובזמן אמת. ביטוחי נסיעות אחרים לא תמיד יעמדו לרשותכם בזמן אמת, אלא רק בדיעבד, וזה אחד ההבדלים החשובים והמשמעותיים ביותר בין מוצר ביטוח זה ומוצרי ביטוח אחרים.

פספורט קארד ישראל

PassportCard ישראל – מענה אמין בכל עת

חברת PassportCard ישראל היא חברה חדשה, שעובדת עם חברת ביטוח וותיקה ואיתנה. כאשר רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות, בין שמדובר על ביטוח נסיעות לחול ובין שמדובר על כל סוג אחר של ביטוח, חשוב מאוד לוודא שחברת הביטוח איתה אתם עובדים היא חברה איתנה, יציבה ואמינה, שתספק לכם את המענה הדרוש לכם, ולא תסבך אתכם בסבך הבירוקרטיה במאמץ בלתי נגמר לקבל את המגיע לכם. הפתרון של ™PassportCard ישראל (פספורט קארד) הוא פתרון חדשני ויעיל מאוד, אך כזה שלא מתעלם מהערכים ההכרחיים בעולם הביטוח, ערכים של בטחון, שאנו מחפשים בכל מוצר ביטוח שאנו רוכשים. החברה דואגת להפעיל מוקד בינלאומי הזמין עבורכם מסביב לשעון, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, כך שבכל אירוע ביטוחי שיצוץ, תוכלו לקבל את המענה המיטבי עבורכם, ולהטעין את הכרטיס המגנטי בסכום הכסף הנדרש לכם על מנת לפתור את הבעיה, ולהמשיך בטיול או במידה ואין אפשרות להמשיך בטיול, אז לבצע את כל הסידורים בצורה חלקה וללא צורך להוציא שקל אחד מכיסכם. כל מי שאי פעם חווה את החוויה של הגשת תביעת ביטוח לרכב, לדירה או לכל אובייקט ביטוח אחר, יכול בהחלט להעריך את המודל שבו קודם כל מפצים ומשלמים, ולאחר מכן שואלים שאלות, אם צריך, כתחליף למודל של קודם כל מבררים ומסבכים, ואחר כך משלמים ומפצים, אם צריך.