ביטוח סקי

טסים לחופשת סקי?

ביטוח נסיעות לסקי

ביטוח נסיעות לחו”ל של חברת Passportcard
הכולל כיסוי לספורט אתגרי וסקי  ( כולל ביטוח לסקי פס )
עם הביטוח של Passportcard תוכלו לגלוש בראש שקט ולהנות מחוויה מדהימה!!!
יחודי – ביטוח צד ג’ להרחבת ספורט חורף – חשוב ביותר
ביטוח נסיעות לסקי

*לצפייה בתנאי הפוליסה

ביטוח חופשת סקי

לרכישת הביטוח – לחץ כאןהאם ביטוח סקי נכלל בפוליסת ביטוח נסיעות בסיסית?

ובכן, התשובה היא לא. ביטוח סקי הוא כיסוי ייעודי שיש להזמין במסגרת ביטוח הנסיעות, ולעיתים אף כדאי לבצע את הביטוח בנפרד מפוליסת ביטוח הנסיעות הכללית. הסיבה לכך היא, שסקי היא פעילות ספורט המשתייכת לקטגוריית האקסטרים ונושאת סיכונים רבים לפציעה. כמו כן, פוליסת ביטוח המיועדת לחופשת סקי כוללת בדרך כלל גם ביטוח על הציוד, שעלותו יכולה להיות גבוהה, ואשר עומד בפני סכנות של גניבה, אובדן או נזק, מעבר לסיכוני הפציעה האופייניים לחופשה מסוג זה.

חבילת ביטוח נסיעות סקי מאוחדת

כאמור, באפשרותכם לרכוש פוליסת ביטוח סקי נפרדת מביטוח הנסיעות הכללי, ובאפשרותכם לקנות ביטוח נסיעות סקי, הכולל את כל הכיסויים הנדרשים לכם עבור החופשה ובכלל זה ביטוח רפואי כללי, ביטוח כבודה, ביטוח אובדן כסף, ביטוח חילוץ וביטוח על פעילות הסקי, הכל בהתאם למגוון הכיסויים שאתם רוכשים במסגרת הפוליסה. ככלל, אין שום בעיה לקנות את החבילה המאוחדת, אלא אם ישנה חברת ביטוח המציעה לכם חבילה אטרקטיבית יותר בתחום הספציפי של חופשת סקי.

רכישת פוליסה לחופשת סקי אצל חברה מתמחה

פוליסות ביטוח נסיעות הן פוליסות המוצעות היום על ידי מגוון גופים מסחריים וציבוריים לרבות חברות כרטיסי אשראי, וועדי עובדים וקופות חולים. במרבית המקרים, כאשר יוצאים לחופשה רגילה אין שום בעיה לקנות את הביטוח אצל חברות אלה, שיודעות להציע תנאים אטרקטיביים למדי. יחד עם זאת, חופשת סקי היא חופשה בעלת מאפיינים מאוד ייחודיים, וישנן חברות המציעות ביטוח סקי באופן ייעודי ומתמחה, ובמרבית המקרים יודעות גם להציע את המגוון הרחב ביותר של כיסויים, בדרך כלל במחירים אטרקטיביים.

בדיקת עלות הפוליסה אל מול הכיסויים המסופקים

כל זה נכון בכפוף כמובן, לשיקולי עלות תועלת. המטרה שלכם היא בסופו של דבר לקנות את הביטוח האטרקטיבי ביותר הן בהיבט של מגוון הכיסויים והן בהיבט של עלות הפוליסה. בהשוואת הפוליסות השונות, חשוב שתשימו לב לטיב הכיסויים שאתם מקבלים, ושאתם לא נוטים לייחס להצעה מסויימת מחיר זול, כשבפועל המחיר הזול נובע מהמגוון המצומצם של הכיסויים המסופקים במסגרת הפוליסה.