ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות – איך לבחור כיסויים?

ביטוח נסיעות הוא סוג של ביטוח אשר מספק לנו, כשאנחנו בחו”ל, ונקרא בקיצור ביטוח נסיעות לחול. את הסביבה הבטוחה ואת המענה לו אנו רגילים כאשר אנו נמצאים פה בארץ. ביטוח הנסיעות לחול של פספורט קארד נותן לדוגמא כיסויים לנושאים הבאים: ביטוח סקיביטוח נסיעות לנשים בהריוןביטוח נסיעות תרמילאיםביטוח ספורט אתגריביטוח נסיעות למבוגריםביטוח לחולי לבביטוח נסיעות לחולי סרטן, ביטוח ביטול טיסה ועוד

באופן כללי , נסיעות לחול הן נסיעות בהן אנו נפרדים מהסביבה הטבעית שלנו ונוסעים אל  מקום זר , מקום בו אנו צריכים להרגיש את אותה רמת בטחון, שמה שלא יקרה, יהיה לנו איך להתמודד עם זה. כדי שנוכל באמת להשיג את הבטחון הזה, חשוב מאוד שנבחר את הכיסויים הנדרשים בהתאם לסוג הנסיעה שלנו, ובהתאם למגוון הפעילויות שאנו צפויים לקיים בה, כמו גם בהתאם למצבנו הרפואי או האישי, שיכול להיות רלוונטי לטובת העניין.

*לצפייה בתנאי הפוליסה


לרכישת הביטוח – לחץ כאן

פספורט קארד - ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות גם לביטוח רכוש וכבודה

ביטוח נסיעות גם לביטוח רכוש וכבודה
כאשר אנו נוסעים לחו”ל ורוכשים לעצמנו ולבני המשפחה פוליסת ביטוח נסיעות, אנו מקפידים מאוד על הפרטים שנוגעים לטיפולים רפואיים, חילוץ, פציעה ואפילו מוות, אבל שוכחים להתייחס לנושא של הרכוש והכסף שאותם אנו לוקחים איתנו. העניין הוא שרובם המכריע של מקרי הביטוח הם דווקא סביב ענייני רכוש וכסף, ופחות סביב ענייני בריאות. אין בכך כדי לומר שלא נכון לעשות ביטוח נסיעות לחול בראש ובראשונה לטובת בטחוננו הרפואי, אלא שלאחר שטיפלנו בנושא הזה, כדאי לתת את הדעת גם לעניין הרכוש.
הבריאות הכי חשובה, אך חשוב גם הרכוש
ביטוחי נסיעות לחו”ל מאפשרים לכם לבטח גם את הרכוש והכסף שאותו אתם לוקחים איתכם, כך שכל מקרה ביטוחי בו תיתקלו במהלך הטיול, יוכל לקבל את הפתרון המתאים לו, לרבות מזוודה שלא הגיעה ליעדה בגלל שאבדה במחסני חברת התעופה, ארנק כסף שנגנב או אבד, ואין לכם אפשרות להמשיך הלאה בטיול ללא כסף, גניבה של מחשב נייד, מצלמה יקרה או כל פריט רכוש אחר שלקחתם איתכם לטיול. על מנת לספק לעצמכם כיסוי מלא, תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות של פספורט קארד.

פתרון עם כל כיסוי שתבחרו

Passportcard הוא למעשה פתרון ביטוח נסיעות המאפשר לכם לקבל מענה לכל מקרה ביטוחי בו במקום ובזמן אמת. בזמן היציאה שלכם מהארץ, תוכלו להצטייד בכרטיס מגנטי, אותו תוכלו להטעין בטלפון אחד למוקד הארצי הפתוח מסביב לשעון, וזה יטעין את הכרטיס שלכם בסכום הכסף הנדרש לכם כדי להמשיך בטיול כמתוכנן, בין שהמזוודה לא הגיעה ואתם צריכים לקנות קצת בגדים ופריטים נוספים, ובין שנגנב לכם הכסף לגמרי.

פתרון לכל אירוע ביטוחי, ובזמן אמת

את הנוחות והיעילות שבהן מתנהל הפתרון של פספורט קארד אפשר לזהות בקלות רבה, אך חשוב גם לוודא שמדובר בפתרון אמין ומהימן, ואכן הפתרון של passportcard הוא פתרון המגובה על ידי חברת ביטוח גדולה ואיתנה פיננסית, חברת ביטוח המציעה מגוון רחב של כיסויים במגוון רחב של רמות כיסוי, מהן תוכלו לבחור את המתאים לכם ולהיות בטוחים שלכל מקרה ביטוחי תקבלו את הפתרון המתאים בדיוק ברגע בו תזדקקו לו.


ביטוח סקי כשנוסעים לטיול סקי

ביטוח נסיעות לחו”ל של חברת Passportcard הכולל כיסוי לספורט אתגרי וסקי  ( כולל ביטוח לסקי פס ) עם הביטוח של Passportcard תוכלו לגלוש בראש שקט ולהנות מחוויה מדהימה!!!
יחודי – ביטוח צד ג’ להרחבת ספורט חורף – חשוב ביותר נסיעה לפריז או ללונדון אינה דומה כמעט בדבר לנסיעה לחופשת סקי או לנסיעה לטראק בהודו או בדרום אמריקה. בכל אחד מן המקרים, הסיכונים הם שונים, רמת הסיכון היא שונה, והדבר המשותף לשני המקרים הוא בשניהם אנו צפויים לקנות פוליסת ביטוח נסיעות סקי. את ההתאמה של הפוליסה לנסיעה, יש לבצע בהתאם למאפיינים הספציפיים של הנסיעה, וזאת על ידי הוספת הכיסויים הנדרשים. כך למשל, אם חשוב לכם לבטח את הכבודה שלכם, אם אתם חוששים שהמזוודה תלך לאיבוד, או תיגנב מכם, תוכלו להוסיף כיסוי לביטוח כבודה. אם אתם נוסעים לחופשת סקי, יהיה עליכם לכלול כיסוי של ביטוח סקי המכסה את מגוון האירועים הביטוחיים האופייניים לטיולים אלה. ביטוח רפואי כללי הוא כמובן כיסוי הכרחי, אך גם בו תוכלו להגדיר את גובה הכיסוי, את השירותים הרפואיים להם תהיו זכאים במקרה של אירועי ביטוחי וכדומה. כל אלה מצריכים חשיבה מראש לגבי שלל הכיסויים שאותם אתם רוצים לכלול  בפוליסה, כדי לנסוע בראש שקט ועם תחושת הבטחון הנדרשת.

*לצפייה בתנאי הפוליסה


לרכישת הביטוח – לחץ כאןביטוח נסיעות לנשים בהריון – כיסויים שקשורים בכם

מעבר לכיסויים שקשורים במאפייני הטיול וביעד אליו אתם נוסעים, ישנם כיסויים שאתם צריכים לכלול גם בהתאם למצבכם האישי. כך למשל, אם אתם סובלים מבעיות לב או ממחלה כרונית מסויימת, יהיה עליכם לוודא שהכיסוי הרפואי כולל בתוכו את כל מגוון השירותים הרפואיים שאתם עלולים להזדקק להם במקרה של אירועי ביטוחי.ביטוח נסיעות לנשים בהריון הוא כיסוי נוסף עבור נשים בהריון, וכולל בתוכו את כל האלמנטים הנדרשים עבורכם, במקרה ותצטרכו לבצע בדיקות דחופות, או טיפולים רפואיים סביב הסיכונים של ההריון, או אפילו כיסוי ללידה עצמה. חשוב לזכור, שהשירותים הרפואיים שאנו מקבלים כמובנים מאליהם פה בארץ, אינם זמינים עבורנו כאשר אנו בחו”ל, ומידת הבטחון שנהנה ממנה תלויה בסוג הפוליסה והכיסויים שנכלול בה. פספורטכארד הוא פתרון ביטוח שמאפשר לכם להטעין כרטיס מגנטי Passport Card בכסף בזמן אמת, ולקבל את כל המשאבים הכספיים הדרושים לכם על מנת להתמודד עם כל אירוע ביטוחי בצורה קלה ונוחה.

*לצפייה בתנאי הפוליסה


לרכישת הביטוח – לחץ כאן